Mūsu uzņēmums

SIA "BP Finanses" dibinātāja un vadītāja ir Kristīne Budigina, grāmatvede ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.  Mūsu uzņēmums ir dibināts 2012. gadā un kopš tā laika esam sekmīgi attīstījušies, krājuši zināšanas un pieredzi.
Lai spētu nodrošināt klientiem visaugstāko kvalitāti, regulāri pilnveidojam savas zināšanas un prasmes atbilstoši prasībām, kādas mūsdienās izvirza gan uzņēmēji, gan darba specifika. Augsti kvalificēts grāmatvedis – tas ir cilvēks, kuram ir ne tikai augstākā izglītība, bet arī prasme iegūt informāciju, kas saistīta ar izmaiņām pasaules finanšu sistēmā, kā arī piemīt spējas orientēties mūsdienu likumdošanā. Mūsu uzņēmums ir informēts par visiem likumdošanas jaunumiem un grāmatvedības standartiem, kā arī mums ir plašāka un lielāka pieredze, jo strādājam ar dažādu nozaru klientiem.
Mēs piedāvājam savus pakalpojumus gan publiskajam, gan privātajam sektoram. Mūsu līdzšinējā darbība ir veiksmīga un stabila, pieprasījums pēc mūsu sniegtajiem pakalpojumiem ir patstāvīgi augošs, un varam droši apgalvot, ka mums ir izveidojies stabils klientu loks.Mūsu uzņēmuma darbības pamatā ir kvalitāte, saprātīgas izmaksas un individuāla pieeja katram klientam.
Uzņēmuma atrašanās vieta ir Rīga, taču mūsu klienti ir no dažādām Latvijas pilsētām. Mēs apmeklējam savus klientus, kad vien nepieciešams, lai atrisinātu uzņēmumā radušos ar finansēm saistītu problēmu, kā arī, pateicoties mūsdienīgajām tehnoloģijām, sniedzam konsultācijas Interneta vidē vai telefoniski.

IZVĒLOTIES MŪS KĀ JŪSU UZŅĒMUMA GRĀMATVEDĪBAS UZSKAITES VEICĒJUS, JŪS IEGŪSIET :

  •  Grāmatvežus ar daudzu gadu pieredzi lielu un mazu uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanā.
  •  Kvalitāti par pieņemamu cenu. Mūsu uzņēmuma mērķis ir maksimāli optimizējot grāmatvedības uzskaiti, sniegt Jums kvalitatīvus pakalpojumus par patīkamām un izdevīgām cenām.
  •  Elastīgumu attiecībā pret klientiem, mēs būsim Jums pieejami tieši tad kad Jums tas ir nepieciešams.
  •  Mūsu klienti saņem bezmaksas konsultācijas sev izdevīgā laikā.
  •  Esam pieejami Jums jebkurā laikā, kad vien rodas kāds neatliekams jautājums, vai nepieciešams atrisināt kādu uzņēmuma problēmu.

 
Mūsu pieredze

Uzņēmums sniedz grāmatvedības, personāla lietvedības un juridiskos pakalpojumus privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā. Mūsu darbības mērķis ir sniegt klientiem kvalitatīvus un vispusīgus pakalpojumus, kas pielāgoti to individuālajām vajadzībām, izmantojot gadu laikā uzkrātās zināšanas un pieredzi.
Izstrādājam grāmatvedības metodiku , veicam pilnu grāmatvedības apkalpošanu no pirmdokumentu apstrādes līdz atskaišu iesniegšanai VID; pārstāvēšanu VID audita vai tematisko pārbaužu laikā, kā arī pārstāvēšanu citās valsts iestādēs; konsultācijas finansu un nodokļu likumdošanas jautājumos, ieteikumus nodokļu optimizēšanai un uzņēmējdarbības uzlabošanai; operatīvo bilanču, vadības atskaišu sagatavošana pēc pieprasījuma; statistikas pārskatu sagatavošana u.c.

Mūsu klienti

Savas darbības laikā esam ieguvuši lielu patstāvīgo klientu loku, kuri ir ļoti apmierināti ar mūsu sniegto pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Mūsu klienti ir visdažādāko nozaru uzņēmumi - ražošana, tirdzniecība, pakalpojumi, medicīna, tūrisms, viesu mājas, transports  - tie ir tikai daži no biznesa veidiem, kuru grāmatvedības un nodokļu nianses esam iepazinuši un ar kuriem strādājam.